O Nas

The Odder Side łączy w sobie wpółczesny design z najwyższą jakością. Nasze kolekcje charakteryzuje prostota, wygoda oraz naturalne piękno.  

Oferujemy 2 linie: kolekcja sezonowa oraz ponadczasowa, klasyczna kolekcja BASIC.


Jesień / Zima 2017


Jesień i zima to czas wyciszenia, ciepła oraz delikatności. Nasze tempo nieco zwalnia, oddajemy się refleksji. My także projektujemy STYLOWE UBRANIA!

W nowej kolekcji nasz markowy styl połączy jest z elegancją oraz wyrafinowaniem. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientką komfortowych, eleganckich a zarazem klasycznych ubrań.

Nasze kolekcje są odpowiednie na każdą okazję: do pracy, na studia, na wyjazd za miasto, na wakacje, na leniwy lub super pracowity dzień. Nasze projekty mają swój niepowtarzalny, ujmująy urok. Każda kolekcja to zestaw różnych części garderoby, które stanowią klasyczną bazę.

Kolekcja BASIC 


Kolekcja ta wciąż się powiększa o nowe, wysmakowane modele. Ponieważ zestaw basic to podstawa codziennego stroju, jest dostępny cały rok. Nasze klientki uwielbiają nasze niepowtarzalne, oryginalne zestawy basic. 

Dbając o atrakcyjność oraz styl naszych ubrań zmieniamy odcienie i kolory zachowując wyrafinowany styl The Odder Side. 

Kształty oraz cięcia naszych modeli są idealne. Klientki uwielbiają nasz styl! 

Kiedy raz przymierzysz nasze ubrania bedziemy Twoim ulubionym modowym butikiem. Będziesz zawsze do nas wracać po nowe modele w różnych odcieniach lub kolorach. 

Prostota jest kwintesencją piękna. Codzienność jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza gdy mamy doskonały zestaw modnych, klasycznych ubrań. 

Lojalnie uprzedzamy! Nasze kolekcje uzależniają! Z naszymi ubraniami w garderobie nigdy nie będziesz musiała się martwić co założyć aby wyglądać po prostu pięknie. (świeżo, modnie, elegancko, itd… jak milion dolarów :) 

Czas dostawy w Polsce: 2-3 dni

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów